Časopis OKNO

Ostrava – První postní neděli bude již v kostelích ostravsko-opavské diecéze připraveno březnové vydání časopisu OKNO. Co svým čtenářům nabídne? Informace o Národním pochodu pro život, aktivitě 24 hodin pro Pána, reportáž z farnosti Bolatice a životní příběh stigmatizované ženy Anny Bohuslavy Tomanové.

Ostrava – Přesně před týdnem navštívil Českou republiku papežský prefekt pro média Mons. Dario Viganò, který vedle Prahy, Brna, Velehradu a Olomouce navštívil také Ostravu. Při jeho návštěvě v televizi Noe vznikla také titulní fotografie únorového vydání časopisu OKNO, který již zamířil do farností ostravsko-opavské diecéze.

Ostrava – Fotografii koledníků Tříkrálové sbírky u dveří jedné z ostravských domácností najdete na titulní stránce lednového vydání diecézního zpravodaje OKNO, který v těchto dnech zamířil do farností. S lehce upraveným logem na obálce časopisu vstupujeme do roku 2017.

Ostrava – Prosincové vydání Diecézního zpravodaje OKNO zamířilo do farností ke svým čtenářům. Na co se mohou těšit? Čtyři strany zpravodajství dokumentují události z minulého měsíce. Charita avizuje Tříkrálovou sbírku 2017 a Centrum pro rodinu nabízí práci pro osobní asistenty.

Ostrava – Listopadové vydání diecézního časopisu OKNO zamířilo v těchto dnech do farností. Co v něm čtenáři tentokrát najdou? Zpravodajství z ministrantského setkání v Bartošovicích, žehnání vitráže v Kravařích a Svatohubertské mše svaté na Bílé. Ministrantskou pouť připomínají také fotografie na obálce časopisu.