Stavební odbor zajišťuje opravy a údržbu budov v majetku biskupství a farností. Jedná se celkem o 565 kostelů a kaplí, 246 farních budov a další stavby. Na základě žádostí farností a v úzké spolupráci s farnostmi přijímá a eviduje žádosti o opravy a rekonstrukce staveb, konkretizuje zadání, rozsah a specifikaci opravy a údržby, případně zpracovává investiční záměr na realizaci stavby. Rozhoduje o prioritách přidělení finančních zdrojů na opravy a údržbu majetku farností. Přehled některých realizovaných projetků najdete v sekci Publicita

 

Vedoucí stavebního odboru

Ing. Václav KotásekTel.: 597822260E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Asistent vedoucího stavebního odboru

Ing. Markéta ŠimíčkováTel.: 597822261E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Referent správy majetku

Bc. Petr Göttlicher
Tomáš Hejda
Josef Chocholatý
Ing. Dobroslav Janko
Ing. Soňa Jarošová
Martin Kosellek
Martin Vichnar
Mgr. Karla Waňková
Oto Worm
Vladimír Začal

Stavební a majetkový referent

Martin KurzE-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Petr LimanovskýE-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Jiří VyčítalE-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stavební technik

Ing. Miroslav HurníkTel.: 597822262E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Milan ChudejTel.: 597822262E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Organolog

Bc. Jiří KrátkýTel.: 732598876E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.