Nemovitosti - pronájmy

Nabízíme k pronájmu administrativní prostory v atraktivní vile ve Frenštátě pod Radhoštěm na ulici U Siberie. V 1.NP se nachází 6 kanceláří o celkové výměře cca 130 m2 včetně zázemí, které je tvořeno 2x WC, koupelnou se sprchovacím koutem, kuchyňkou a úklidovou místností. Ve 2.NP se nachází samostatná zasedací místnosti o rozloze 70 m2. Součástí vily jsou sklepní prostory a přilehlé garáže ve dvoře (2 garážová stání). Parkování aut je možné ve dvoře nebo před objektem. Vila je po celkové rekonstrukci a je napojena na vodovod, vedení NN, vytápění je plynové. Ve 2.NP se nachází byt. Podle potřeb jsou možné i stavební úpravy vily.

Kontakt: Marcela Kalvarová 603 592 694

Nabízíme k pronájmu atraktivní kancelářské prostory v domě na Pivovarské ulici v centru Ostravy, v blízkosti Masarykova náměstí. Prostory jsou vhodné jako sídlo firmy. Dům je po rekonstrukci a je napojen na pult centrální ochrany. Prostory je možno pronajmout jako celek.

Kontakt: Tomáš Szturc, tel. 603 108 350, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.