Výběrové řízení na pozici IT specialisty

Biskupství ostravsko–opavské vypisuje výběrové řízení na pozici

IT SPECIALISTA

Náplň práce:
• Podpora uživatelů
• Instalace a konfigurace PC a programů
• Správa a údržba koncových stanic MS Windows 7, 8, 10
• Diagnostika, řešení a opravy HW závad na PC, NB
• Zodpovědnost za svěřenou ICT infrastrukturu
• Správa a údržba serverů na platformě MS Windows
• Zálohování a obnova firemních dat

Požadujeme:
• SŠ, (VŠ), se zaměřením na IT
• Znalost prostředí MS Windows a MS Windows Server 2012 R2/2016 na
administrátorské úrovni (AD, DHCP, DNS, Terminal server, File server, SQL,
Office 365 E1)
• Správa síťové infrastruktury
• Znalost standartního HW a SW vybavení
• Schopnost stanovení priorit při řešení úkolů
• Komunikativnost, samostatnost a systematický přístup k práci
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Výhodou:
• Zkušenosti na obdobné pozici
• Znalost ERP Money S4
• Znalost jazyka SQL pro technologie MS SQL, Oracle
• Zkušenosti se správou serverových virtualizačních technologií

Místo výkonu práce: Ostrava, Kostelní nám. 1

Nástup: dle dohody

Přihláška musí obsahovat:
• Strukturovaný životopis
• Kopii dokladu o dosaženém vzdělání

Termín podání přihlášek: do 23. 11. 2017

Zasláním životopisu uchazeč uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Kuchař/kuchařka do Domu sv. Josefa na Gruni

Provozní síla do Domu sv. Josefa na Gruni

Adresa:

Dům sv. Josefa, Gruň 60, 739 15 Staré Hamry

tel./fax: 558 437 865

mob. 731 604 114, 737 374 819

IČO: 449 36 273