Biskupství ostravsko – opavské vypisuje výběrové řízení na pozici

KOORDINÁTOR CÍRKEVNÍ TURISTIKY

Náplň práce:

• Návrh, vytváření a koordinace produktů cestovního ruchu, které využívají církevní objekty

(zpřístupňování církevních památek, ubytování v církevních objektech, rozvoj poutních

míst)

• Řízení a obsluha rezervačních systémů u objektů, využívaných pro církevní turistiku

• Příprava a koordinace realizace projektů v oblasti církevní turistiky

• Příprava žádostí o dotace na projekty v oblasti církevní turistiky

• Propagace církevních objektů, produktů a projektů v oblasti církevní turistiky (web, média,

propagační materiály, veletrhy cestovního ruchu)

Požadujeme:

• VŠ se zaměřením na cestovní ruch nebo management nebo ekonomiku

• Samostatnost a iniciativní přístup k rozvoji svěřené oblasti

• Komunikativnost a schopnost hledání konsensuálních řešení

• Dobrá znalost jednoho světového jazyka (AJ, NJ)

• Uživatelská znalost práce na PC

• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Výhodou:

• Zkušenosti z oblasti cestovního ruchu

• Znalost církevního prostředí

• Znalost polštiny

Místo výkonu práce: Ostrava, Kostelní nám. 1

Nástup: možný okamžitě, nejpozději od 1. června 2018

Přihláška musí obsahovat:

• Strukturovaný životopis

• Motivační dopis

Termín podání přihlášek: do 20. 03. 2018

Zasláním životopisu uchazeč uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Kuchař/kuchařka do Domu sv. Josefa na Gruni

Provozní síla do Domu sv. Josefa na Gruni

Adresa:

Dům sv. Josefa, Gruň 60, 739 15 Staré Hamry

tel./fax: 558 437 865

mob. 731 604 114, 737 374 819

IČO: 449 36 273