Cvilín - Bratři minorité zvou mladé ve věku 15–30 let ve dnech 1.–4. července na 26. františkánské setkání mládeže. Konat se bude tradičně na poutním místě Cvilín u Krnova. Jeho téma zní: „Chraň nás od zlého“. Mezi hosty budou o. Tomáš Hoffmann, o. Jan Barborka, manželé Beranovi a kapela Alive. Podrobnější informace naleznete na internetové stránce fsm.minorite.cz, kde se také na akci přihlašuje, a to do 17. června.

„Prosba ,Chraň nás od zlého‘ nevede k pasivitě, je to výkřik, naléhavá prosba, protože na zlo sami nestačíme, ale máme se snažit s ním bojovat a do toho boje zvát Boha. A to chceme udělat během letošního FSM," píše se na facebooku FSM.

Program:

přednášky k tématu, sdílení ve skupinkách, společné mše svaté, večerní modlitby, možnost adorace, večer smíření, prostor pro duchovní pohovor i rozhovor s přáteli, hry, táborák…


Ubytování: spí se ve škole, spacák s sebou


Věk: 15–30 let


Přihlášky, cena: přihlásit se je možné ZDE: http://fsm.minorite.cz/prihlaska-26fsm/ nejpozději do 17. 6. 2023. Účastnický poplatek je 1000,- Kč, ve kterém je zahrnuta cena za ubytování a stravu (snídaně, oběd, večeře). Předem se platí nevratná záloha 300,- Kč. Bližší informace obdržíte po přihlášení.

Pin It