Jesenicko – Mládež jesenického děkanátu chystá na pátek 10. prosince online setkání. Jeho téma zní „Vstaňte a zvedněte hlavy“ (Lk 21, 28) a v těchto dobách si klade za cíl dát mladým příležitost „povzbudit se a inspirovat od druhých k tomu, jak pěkně žit s Ježíšem a stavět svůj život na skále, kterou je Bůh“.

Na webu jesenického děkanátu zvou k účasti těmito slovy:

Milí mladí přátelé z Jesenicka, přijměte prosím pozvání na první společenství mladých katolíků z našeho děkanátu. Téma setkání je „Vstaňte a zvedněte hlavy“ (Lk 21, 28) a bude se konat v pátek 10. 12. 2021 od 19.30 do 21.00 online formou. V některých farnostech, Vás mladých věřících lidi je více, v některých méně, v některých mladí vůbec nejsou. Společenství, které se bude konat jednou za měsíc je dobrou příležitosti být pro někoho povzbuzením ve víře anebo příležitosti povzbudit se a inspirovat od druhých k tomu, jak pěkně žit s Ježíšem a stavět svůj život na skále, kterou je Bůh.

Jak na to?
1. Musíš mít v počítači nebo mobilním zařízení účet Google
2. Od 19.20 bude možnost přihlásit se do online setkaní (z nabídky Google vybereme Google meet a napíšeme tento kód/link: https://meet.google.com/abs-oywk-znp
3. Já Vás pak do online setkání připojím.
4. Pokud mate Facebook najdete si a dejte LIKE stránce Katolická mládež na Jesenicku. Je tam už plakátek našeho setkaní a kdyby náhodou byly problémy s online spojením, v komentářích napíšeme, že něco jde nebo nejde.
5. Pokud FB nemáte dejte vědět sms zprávou, že je nějaký problém ať pak aspoň o Vás vím /731 625 656/. Samozřejmě hned jak skonči další vlna pandemie, určitě se setkáme živě v jedné z farnosti našeho pěkného děkanátu. Na setkání – zatím online – se těší a všem žehná.

o. Bartlomiej Blaszka, kaplan pro mládež v děkanátu Jeseník
a sl. Dominika Tschuliková, zástupkyně mládeže za děkanát Jeseník

Pin It