Rýmařov/Vidly -  Dvě zrekonstruované fary na Rýmařovsku a dvě lovecké chaty u Vrbna pod Pradědem jsou nabízeny Biskupstvím ostravsko-opavským k rekreačním pobytům. Prohlédnout si interiéry nabízených nemovitostí, jejich vybavení a zjistit cenu za nocleh lze nyní na novém webu www.apartmanyutrojice.cz. Pod názvem „Apartmány u Trojice“ jsou tyto čtyři rekreační objekty nabízeny také formou tištěného letáku.


Poustevna


Z far jsou penziony a z lovecké chaty poustevna bez elektřiny

V nabídce najdete Penzion u Křížové cesty v Rudě u Rýmařova, který byl otevřen loni v srpnu vedle kostela Panny Marie Sněžné. Nocuje se ve zrekonstruovaném objektu bývalé fary. K dispozici jsou 4 ložnice, 20 lůžek a cena je uváděna za pokoj a noc ve výši 700 Kč.

O rok déle k rekreaci slouží Penzion Johannes přestavěný z fary ve Staré Vsi u Rýmařova. Zde je 7 ložnic, 31 lůžek a nocleh vyjde jednoho ubytovaného 490 Kč.

Novotou ještě voní Apartmán Lyra v osadě Vidly nedaleko Vrbna pod Pradědem. Chata byla rekreantům nabídnuta poprvé v červenci tohoto roku. Má čtyři ložnice s celkovou kapacitou 10 lůžek a pronájem celé chaty na víkend přijde zájemce na 7000 Kč.

Hlouběji v lese najdete Chatu Poustevnu, která je rovněž k dispozici od letošní letní sezóny. Nabízí jen 2 ložnice, 12 lůžek a týdenní pronájem je stanoven na 8000 Kč. Je to destinace pro skutečné poustevníky. Není zde zavedena elektřina ani vodovod. Pitná voda je do chaty přivedena z horského potoka. Zatopit se dá v kamnech a uvařit na sporáku s propanbutanovou lahví.

Nové stránky budou po aplikování rezervačního systému sloužit k přímé objednávce ubytování. Nabídka portálu "Apartmány u Trojice" se bude postupně rozšiřovat o další rekreační nemovitosti, které ostravsko-opavské biskupství pro církevní turistiku připravuje. 

Více na www.apartmanyutrojice.cz

Pin It