Stará Voda - Na společné zpívání za svitu svíček v kostele sv. Anny ve Staré Vodě u Libavé zvou v sobotu 14. prosince od 16.00 hodin skauti z Velkého Týnce. Na programu bude pestrá směs českých i světových písní s vánoční tématikou.

„Hraje skupina MS Band a pro posluchače budou připraveny i zpěvníky, aby se mohli ke zpěvu všichni připojit,“ uvedl Jan Pečínka ze skautského střediska Ladislava Ruska, které se věnuje obnově poutního místa ve Staré Vodě u Libavé.

Organizátoři na Starou Vodu vypraví autobusy, které pojedou na trase Velký Týnec, Čechovice, Doloplazy, Velká Bystřice, Mariánské Údolí, Mrsklesy, Město Libavá.  

 

Rezervujte si místo v autobusu na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. kontakt: 608 820 114.

Odjezdy a trasy autobusů:

Autobus1: 14.30 Velká Bystřice (u radnice, směr Mrsklesy), Mrsklesy (kult. dům) -> 15.15 příjezd do Staré Vody.

Autobus2: 14.15 Velký Týnec (zdr. středisko), 14:25 Čechovice (Týnecká), 14.40 Doloplazy (u lípy), 15:30 příjezd do Staré Vody.

Vstupné a jízdné zcela dobrovolné.

Do staré Vody je možné se dostat i vlastním automobilem.

Osobními auty je příjezd volný po trase Jívová-Domašov-Město Libavá - Stará Voda, nebo ze směru Moravský Beroun a také od Budišova.

Cesta od Olomouce vede přes Jívovou a Domašov nad Bystřicí.

Na místě bude možné zakoupit svařák a čaj. Ve Staré Vodě je k dispozici suché WC.

Akci pořádá Junák, středisko Ladislava Ruska a MS Band.

 

Pin It