Ostrava – Pro toho, kdo má zájem zúčastnit se v termínu 18. a 19. 11. interaktivního a praktického dvoudenního semináře Koučink v pastoraci, jsou volná poslední místa. „Koučink je možnost, jak lépe vidět druhé i sebe, více chtít změnu, svobodněji se rozhodovat a ještě se z toho těšit,“ vysvětluje farář z Ostravy-Radvanic, lektor a supervizor P. Marek Jargus.

Během semináře se účastníci seznámí se základními principy koučinku a s tím, čím se odlišuje od jiných profesí. „Povede ho velmi kvalitní lektor a kouč Mgr. Tomáš Pešek. Nejde o to stát se profi-kouči, ale naučit se využít koučovací přístup v našich pastoračních setkáních s lidmi. Značně nám ulehčí rozlišovat, co je naše zodpovědnost a co už ne, ukáže, jak konstruktivně klást otázky a jak jednoduše motivovat druhé lidi,“ doplňuje P. Jargus.

Seminář vede Mgr. Tomáš Pešek, zkušený lektor a kouč, jenž se již 20 let věnuje různým formám rozvoje lidského potenciálu – zejména mladých lidí a těch, kteří s nimi pracují. Vedl také několik úspěšných výcviků na rozvoj koučovacích dovedností a aktuálně je i členem předsednictva slovenské pobočky ICF (International Coach Federation), největší celosvětové profesionální organizace koučů. Primárně koučuje mladé lidi v různých vzdělávacích programech, ředitele a manažery neziskových organizací a týmy, které se věnují zajímavým projektům. V koučování prosazuje partnerský přístup a rád využívá různorodé koučovací nástroje.

Místem konání je Centrum TreFa na faře v Ostravě-Radvanicích, Těšínská 236/244. Program je určen především pro kněze a případně další pastorační pracovníky!

Cena: 400,- Kč / účastník, pro kněze ostravsko-opavské diecéze je zdarma. V ceně semináře jsou organizační náklady, lektorné, občerstvení a oběd.

Přihlašování: Pro přihlášení se na seminář klikněte zde

Podrobnější info najdete na www.trendum.cz

Pin It