Senioři

V rámci Týdne pro rodinu jste srdečně zváni ve čtvrtek 13. května 2021 na online setkání u kulatého stolu na téma Most mezi generacemi. Co pro nás znamená rodina? Jak vnímají význam slova RODINA zástupci mladé generace, jak jej vnímají senioři? Mění se význam rodiny v čase? Nad těmito a dalšími otázkami se budou zamýšlet hosté  z řad mladší generace a seniorů. Začínáme v 9:15 online na Youtube.

Připojit se můžete skrze odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=ob700WvvIoc

kulatystul youtube

Již tento čtvrtek 6. května jste od 9:15 zváni ke sledování online Akademie pro třetí věk, tentokrát na téma: Biskupské lesy - historie a současnost. Hostem bude Ing. Libor Konvičný, ředitel Biskupských lesů.

Připojit se můžete přes odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=_5y6vi7IIXE

youtube BL

 

Srdečně Vás zveme 15. dubna od 9:15 hodin na virtuální přednášku z cyklu Akademie pro třetí věk na téma Manipulace a jak se jí bránit. Toto téma vnímáme jako velmi důležité a pro dnešní dobu potřebné. Hostem bude psycholog, pedagog a kněz PhDr. Pavel Moravec, Ph.D. 

(Původně plánovaná přednáška na téma Síla a užitek léčivých rostlin se uskuteční v jiném termínu).

Připojit se můžete přes odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=cxP56fhRPnc

Akademie manipulace

Den před slavností svátku svatého Josefa vás zveme opět k virtuálnímu setkání. Připravujeme pro vás malou duchovní obnovu, ve které se chceme více věnovat postavě sv. Josefa a nechat se jím inspirovat jako průvodcem v dnešní neobvyklé pandemické době.

Josefa jako zprostředkovatele Boží něhy nám představí P. PhLic. Mgr. Lukáš Engelmann a další jeho vlastnosti, důležité pro ochranu a život v rodině, nám přiblíží trvalý jáhen Mgr. Aleš Ligocký.

Závěr bude patřit krátké adoraci s hudebním doprovodem.

Těšíme se na setkání s vámi.

Připojit se můžete skrze odkaz: https://bit.ly/DuchovniObnovaSvJosef

youtube obnova sv josef