mlde02

Kaplan pro mládež, děkanát Bílovec

P. Mgr. Jan SlepičkaE-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Frýdek

P. Mgr. Vojtěch ŽvakE-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Hlučín

P. Mgr. Jakub LasákTel.: 731625813E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Jeseník

P. dr Bartłomiej Dariusz BlaszkaTel.: 731625656E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Karviná

P. Mgr. Jiří KlosTel.: 737564398E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Krnov

P. Mgr. Pavel ObrE-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Místek

P. Mgr. Václav RylkoTel.: 736529363, +420 737 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Nový Jičín

P. Mgr. Jan JurečkaTel.: 733141642E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Opava

P. Mgr. Ján BujňákTel.: 604195275E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pin It