mlde02

Kaplan pro mládež, děkanát Bílovec

P. Mgr. Pavel ObrTel.: 736134861E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Bruntál

P. Mgr. Ing. Jiří SchreiberTel.: 777867629E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Frýdek

P. Mgr. Grzegorz Tadeusz OziębłowskiE-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
P. Mgr. Václav RylkoTel.: 731737768E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Hlučín

P. Mgr. Jan ZelenkaTel.: 732533159, 731625813E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Jeseník

P. Mgr. Jiří FilipecTel.: 732721484, 732482797E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Krnov

P. Mgr. Radim ZielonkaE-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Místek

P. Mgr. Vojtěch ŽvakTel.: 773217391E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Nový Jičín

P. Mgr. Bc. Jakub VavrečkaTel.: 731625671E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Opava

P. Mgr. Ján BujňakTel.: 739344034E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaplan pro mládež, děkanát Ostrava

P. Mgr. Bc. David PowiesníkTel.: 737556379E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pin It