Previous Next Play Pause
Prázdninové OKNO představuje letní diecézní hru a zve na poutě
Kluci a děvčata, rodiče i prarodiče, už je to tady! Začíná prázdninová hra pro celou rodinu – Po stopách gotiky!
Gotický kostel v Javorníku s unikátními freskami se otevírá veřejnosti
Biskupství chce vyrábět elektřinu pro farnosti, Charity i církevní školy
 Novinkami Otevřených chrámů 2024 jsou dřevěný kostel v Dolních Marklovicích na Karvinsku i fotogenický kostel na Borové pod Lysou horou
Ostrava - Tříkrálovou sbírku je možné podpořit také prostřednictvím bankomatů České spořitelny.  Stejně jako v loňských letech zpřístupnila Česká spořitelna na svých bankomatech nabídku "Dar do Tříkrálové sbírky". Je tedy možné přímo ze svého účtu u České spořitelny přes bankomat poslat dar do sbírky, podobně jako je možnost si u bankomatu dobít kredit na mobilní telefon. Nadace České spořitelny je generálním partnerem Charity Česká publika a podporuje také Tříkrálovou sbírku.

nadaceJedná se o další způsob jak se do sbírky zapojit, zejména v případě že jste nepotkali Tříkrálové koledníčky. Další možností je zaslání dárcovské sms ve tvaru DMS KOLEDA na telefonní číslo 87 777 anebo zaslání finančního příspěvku přímo na sbírkový účet č. 66008822/0800. Poslední jmenovaný způsob umožňuje také získání potvrzení pro daňové odpočty. Všechny ostatní jsou anonymní. Více o to jak přispět na dobrou věc v rámci Tříkrálové sbírky a jejím prostřednictvím podpořit charitní dílo se dozvíte na http://tks.shp-ukrajina.cz/jak-prispet/.

Všem dárcům děkujeme.  
Sekretariát DCHOO
Pin It