Časopis OKNO

Ostrava – Tématem říjnového vydání diecézního zpravodaje OKNO je beatifikace P. Richarda Henkese, SAC v německém Limburgu. Nového blahoslaveného vzpomínali také na pouti národů na Maria Hilf, kam pomocný biskup Martin David dovezl relikviář s jeho ostatky. V úvodníku nabízíme přepis kázání biskupa Martina věnované bl. Richardovi.

Ostrava – Dva letní měsíce jsou za námi a čtenářům se v těchto dnech dostává do rukou nové vydání Diecézního zpravodaje OKNO. Najdete v něm pozvánky na připravované akce, ale také informace o tom, co se ve farnostech a diecézi událo během prázdnin.

Ostrava – Letní vydání diecézního zpravodaje OKNO s fotografiemi nových jáhnů a novokněží na zadní straně obálky informuje o svěceních, nové křížové cestě v Hati u Hlučína i návštěvě kněží ze Slovenska.

Ostrava – Červnové vydání diecézního zpravodaje OKNO informuje o Noci kostelů, nové zahradní kapli v Domově Sluníčko v Ostravě-Vítkovicích nebo diecézním setkání seniorů. Novinky z oblasti církevního hospodaření dokumentuje zpráva o novém parkovišti na Hukvaldech nebo přístavba Církevní základní školy sv. Ludmily v Hradci nad Moravicí.

Ostrava - O návštěvě nuncia v Ostravě, výstavě k 120. výročí narození kardinála Františka Tomáša, ale také zprávu o Misse Chriismatis v katedrále přinesly čtenářům první stránky květnového vydání diecézního zpravodaje OKNO.