Biskupství ostravsko-opavské se sídlem Kostelní nám. 1, Ostrava

vypisuje výběrové řízení na pozici

ÚČETNÍ  (zástup za mateřskou dovolenou)

Náplň práce – vybrané činnosti:

  • Zadávání vydaných faktur (veškerá evidence a administrativa spojená s touto agendou)
  • Agenda spojená s vozovým parkem, silniční daň
  • Spolupráce na roční inventarizaci

Požadujeme:

  • Ekonomické vzdělání (ÚSO/VŠ)
  • Praxe v oboru min. 5 let
  • Znalost účetních a daňových předpisů
  • Uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word)
  • Spolehlivost, loajalita k zaměstnavateli, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, ochota dále se vzdělávat

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Příjemné pracovní prostředí

Přihláška musí obsahovat:

  • Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis

Nástup: co nejdříve

Horská chata Dům sv. Josefa v Beskydech (Staré Hamry – Gruň)

Přijme:

Kuchařku (kuchaře) je možné i brigádně.

Nabízíme bezplatné ubytování a stravování. Práce je v pěkném prostředí, příjemný personál.

Provozní sílu - ženu, je možné i brigádně. Nabízíme bezplatné ubytování a stravování.

Adresa:

Dům sv. Josefa, 739 15 Staré Hamry 60