Biskupství ostravsko-opavské

vyhlašuje výběrové řízení na pozici

ROZPOČTOVÝ ANALYTIK

Místo pracoviště: Ostrava, Kostelní nám. 1

Hlavní náplň práce:

· Sestavování rozpočtů a finančních výkazů

· Aktivní podíl na optimalizaci procesů a tvorbě metodik

· Komplexní ekonomické analýzy a interpretace výsledků

· Pravidelný reporting

· Kontrolní činnost a poradenství

· Spolupráce na vývoji informačních systémů a nových SW

Požadujeme:

· VŠ, popř. SŠ ekonomického směru, minimálně 3 roky relevantních pracovních zkušeností

· Znalost účetnictví a sestavování výkazů (v prostředí nevýdělečné organizace výhodou)

· Zkušenosti s plánováním a rozpočtováním ve víceletých obdobích, včetně vazeb a kontrolních mechanismů

· Schopnost vyhodnocovat rozdíl plánu a skutečnosti a navrhovat optimalizační řešení

· Pokročilá znalost MS Excel nebo jiného SW pro datovou analytiku

· Analytické myšlení, systematičnost, samostatnost, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

· Odpovídající mzdové ohodnocení

· Zaměstnanecké benefity

· Pracovní perspektivu a možnost profesního růstu

Přihláška musí obsahovat:

· Strukturovaný životopis

· Motivační dopis

Nástup: dle dohody

Termín podání přihlášek: do 20.07.2019

Kuchař/kuchařka do Domu sv. Josefa na Gruni

Provozní síla do Domu sv. Josefa na Gruni

Adresa:

Dům sv. Josefa, Gruň 60, 739 15 Staré Hamry

tel./fax: 558 437 865

mob. 731 604 114, 737 374 819

IČO: 449 36 273