Biskupství ostravsko-opavské vypisuje výběrové řízení na místo

ADJUNKT

Místo pracoviště: Vrbno pod Pradědem

Požadujeme:

  • ÚSO nebo VŠ vzdělání lesnického směru, praxe není podmínkou – vhodné pro absolventy
  • Řidičský průkaz sk. B., aktivní řidič
  • Dobrá uživatelská znalost PC (Word, Excel, internet)
  • Lovecký lístek a zájem o výkon práva myslivosti výhodou
  • Trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost, loajalita k zaměstnavateli, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, ochota dále se vzdělávat

Pracovní náplň:

  • Příprava pro výkon funkce mistr lesní výroby a revírník
  • Výpomoc při zabezpečování provozu lesní správy
  • Výkon prací administrativní a technické povahy dle pokynů lesního správce

Nabízíme:

  • Zajímavou práci
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Pracovní perspektivu
  • Možnost odborného růstu

Přihláška musí obsahovat:

  • Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis

Termín podání přihlášek: do 16.4.2021

Předpokládaný termín nástupu: dle dohody

Hukvaldský biskupský environmentální resort hledá

LEKTORA VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Realizace terénních vzdělávacích programů pro žáky 2. stupně ZŠ a SŠ
  • Podílení se na tvorbě nových programů a pomůcek
  • Realizace přírodovědných kroužků, besed, workshopů a tvořivých dílen
  • Realizace příměstských táborů a víkendových akcí

POŽADAVKY:

  • Studium či absolvování biologických, ekologických, pedagogických a příbuzných oborů
  • Pozitivní vztah k dětem
  • Komunikativnost, kreativita, spolehlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost

VÝHODOU:

  • Průkaz zdravotníka zotavovacích akcí
  • Praxe v neformálním vzdělávání
  • Osvědčení o absolvování jakéhokoliv kurzu spojeného se vzděláváním

NABÍZÍME:

  • Práci na DPP nebo IČO
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Flexibilní pracovní dobu

Předpokládaný nástup je od června 2021

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis.

Hukvaldský biskupský environmentální resort je nově vznikající vzdělávací centrum zaměřené na neformální vzdělávání o přírodních vědách. Propojuje zážitkové vzdělávání přímo v přírodě a využívání špičkových technologií ke zkoumání a bádání. Nabízí vzdělávací programy, projektové dny, příměstské tábory, besedy, tvořivé dílny a přírodovědný kroužek. Aktivity jsou realizovány v hukvaldské oboře, zámeckém parku a Palkovických hůrkách.

ředitele/ředitelky Církevní základní školy a mateřské školy Přemysla Pittra

Předpoklady:

  • odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů,
  • nejméně čtyřletá pedagogická praxe,
  • plná způsobilost k právním úkonům,
  • bezúhonnost,
  • zdravotní způsobilost,
  • znalost českého jazyka.

Požadavky:

  • znalost školských, pracovněprávních a finančních předpisů,
  • výborné komunikační, organizační a řídící schopnosti,
  • kvalitativní prvky manažerské práce ve vzdělávání.

  • strukturovaný životopis,
  • motivační dopis,
  • ověřená kopie dokladu o vysokoškolském vzdělání (diplom včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce),
  • čestné prohlášení o plné svéprávnosti,
  • výpis z Rejstříku trestů, který nesmí být starší než 3 měsíce,
  • doklad o zdravotní způsobilosti,
  • doložení praxe v délce 4 let, a to potvrzením o zaměstnání či potvrzením od zaměstnavatele,
  • koncepční záměr rozvoje dané školy v období 3 let v rozsahu 5 normostran,
  • doklad o vykonání zkoušky z českého jazyka v případě, že uchazeč získal příslušnou odbornou kvalifikaci pro přímou pedagogickou činnost v jiném vyučovacím jazyce než českém,
  • přihláška dále může obsahovat jiné doklady prokazující znalosti či dovednosti uplatnitelné na dané pozici,
  • souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Předpokládaný nástup: 1. 8. 2021

Přihlášku zasílejte nejpozději do 28. 4. 2021 na adresu: Biskupství ostravsko-opavské, odbor církevního školství, Kostelní nám. 3172/1, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava.

Obálku označte: „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ CZŠ a MŠ Přemysla Pittra – NEOTVÍRAT“

Kuchař/kuchařka do Domu sv. Josefa na Gruni

Provozní síla do Domu sv. Josefa na Gruni

Adresa:

Dům sv. Josefa, Gruň 60, 739 15 Staré Hamry

tel./fax: 558 437 865

mob. 731 604 114, 737 374 819

IČO: 449 36 273