Biskupství ostravsko-opavské se sídlem Kostelní nám. 1, Ostrava

vypisuje výběrové řízení na pozici

Samostatný referent správy majetku

Náplň práce:

  • Koordinace přípravy a realizace investic, zpracovávání investičních záměrů
  • Zajištění přípravy staveb, zadání vypracování projektové dokumentace (průzkum, diagnostika a stavební dokumentace), její posouzení a schválení
  • Realizace investičních akcí včetně dozorování průběhu realizace investic, výběr a koordinace dodavatelů a jiných účastníků stavby,
  • Průběžná kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického/stavebního směru
  • Znalost stavebního zákona (183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu) a jeho prováděcích vyhlášek
  • Znalost zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, zákona č. 256/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální zákon)
  • Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost
  • Řidičské oprávnění B

Výhodou:

  • Praxe na obdobné pozici

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Pracovní perspektivu

Přihláška musí obsahovat:

  • Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis

Nástup: dle dohody

Termín podání přihlášek: do 31.1.2020

Česká biskupská konference vyhlašuje

Výběrové řízení na místo

Ředitel(ka) Katechetického a Pedagogického institutu ČBK (KPI)

s pracovištěm v Olomouci

  • Tvorba učebnic, systematických a metodických materiálů pro výuku náboženství na školách a katechezi ve farnostech
  • Spolupráce při tvorbě a aktualizaci osnov náboženské výchovy
  • Provádění školicích seminářů
  • Spolupráce s diecézními katechetickými a pedagogickými centry

Požadavky:

  • VŠ vzdělání pedagogického nebo teologického zaměření nebo v oboru souvisejícím
  • Pedagogická praxe min. 5 let
  • Katechetická či pastorační praxe výhodou
  • Strategické a koncepční myšlení, plánování a organizace práce
  • Výborné komunikační, prezentační, manažerské a organizační schopnosti
  • Zkušenost a schopnost v tvorbě didaktických materiálů
  • Kreativita, samostatnost, důkladnost, zodpovědnost
  • Aktivní znalost církevního prostředí
  • Morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek 1.0
  • Mzdové ohodnocení odpovídající odborným zkušenostem a pracovním výsledkům
  • Systém zaměstnaneckých benefitů

Předpokládaný nástup: březen 2020

K přihlášce přiložte motivační dopis (text v rozsahu maximálně jedné strany formátu A4), strukturovaný životopis s aktuální fotografií, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, potvrzení o dostačující pedagogické praxi, doklad o zdravotní způsobilosti, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a nařízení (EU)2016/679(GDPR)o ochraně osobních údajů.

Bezúhonnost doložte výpisem z rejstříku trestů (ne starší než tři měsíce)

ČBK si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, příp. neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

účetní

Náplň práce – vybrané činnosti:

  • Vedení pokladny
  • Zpracování všech účetních operací
  • Zpracování účetní závěrky
  • Zpracování daňového přiznání PO
  • Příprava podkladů pro ekonomickou analýzu

Požadujeme:

  • Ekonomické vzdělání (ÚSO/VŠ)
  • Praxe v oboru min. 5 let
  • Znalost účetních a daňových zákonů vč. základů DPH
  • Znalost zpracování účetní závěrky
  • Znalost vyhlášky č. 504/2002 Sb. a mzdové problematiky výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word)
  • Spolehlivost, loajalita k zaměstnavateli, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, ochota dále se vzdělávat

Nabízíme:

Termín podání přihlášek: do 31. 12. 2019

Horská chata Dům sv. Josefa na Gruni

přijme na pracovní pozici

technického správce budovy

na horské chatě v Beskydech

Nástup možný ihned

Očekáváme:

- technická a manuální zručnost

- aktivní a iniciativní přístup k práci

- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost

- časová flexibilita – turnusová práce dle potřeb provozu chaty

- tolerance ke křesťanským hodnotám

- schopnost spolupracovat v týmu

- řidičský průkaz sk. B podmínkou

Nabízíme:

- práci na plný úvazek

- smysluplnou, zajímavou a pestrou práci

- možnost flexibilního rozvržení pracovní doby

- 5 týdnů dovolené

- ubytování zdarma

- stravování zdarma v době, kdy se na chatě vaří

- malý, přátelský kolektiv

- služební telefon

K přihlášce prosím připojte životopis

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem či poštou.

Dům sv. Josefa Gruň 60 739 15 Staré Hamry

Mgr. Jaroslav Kubeček Tel: +420 731 604 114

Kuchař/kuchařka do Domu sv. Josefa na Gruni

Provozní síla do Domu sv. Josefa na Gruni

Adresa:

Dům sv. Josefa, Gruň 60, 739 15 Staré Hamry

tel./fax: 558 437 865

mob. 731 604 114, 737 374 819

IČO: 449 36 273