Ve své činnosti úzce spolupracuje s ekonomickým odborem a právním oddělením biskupství. Zajišťuje komplexní agendu související s majetkoprávním převodem majetku, pronájmem, zatěžováním, nabýváním a jinou správu majetku biskupství a farností diecéze ve smyslu kanonického práva, obecně platných právních norem a interních předpisů. Zpracovává metodiku činností souvisejících s evidencí, správou, užíváním a nakládáním s nemovitým a movitým majetkem a kulturními památkami všech subjektů biskupství. Vede předepsanou evidenci nemovitého majetku ve vlastnictví biskupství a farností diecéze. Vede evidenci vyvlastněného církevního majetku, jakož i celou agendu majetkového narovnání biskupství a farností diecéze. Zajišťuje část hospodářské činnosti biskupství pronájem nemovitostí a správu budov.

Vedoucí odboru hospodářské správy majetku

Ing. Zdeněk MiketaTel.: 597822270E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Asistentka vedoucího odboru hospodářské správy majetku

Iveta VandeltováTel.: 597822276E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Samostatný referent odboru hospodářské správy

Ing. Lenka JanotaTel.: 597822290E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Marcela KalvarováTel.: 597822271E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Pavlína PazdziorováTel.: 597822290E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Pavel ReiskýTel.: 597822271E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Tomáš SzturcTel.: 597822271E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Referent odboru hospodářské správy majetku

Ing. Šárka KocichováTel.: 597822272E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr LangerTel.: 597822275E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Marcela PlatošováTel.: 597822272E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jiří ŘeháčekTel.: 597822271E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Pavel Šuránek

Samostatný referent ubytovacích zařízení

Mgr. Bc. Věra OtawováTel.: 597822267E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pin It