Ostrava - Biskupství ostravsko-opavské vyhlašuje výběrové řízení na pozici IT specialista. Pro posílení týmu hledáme uchazeče se středoškolským nebo vysokoškolským vzděláním se zaměřením na informační technologie. Termín podání přihlášek do 23. listopadu. Nástup dohodou.

Náplň práce:
• Podpora uživatelů
• Instalace a konfigurace PC a programů
• Správa a údržba koncových stanic MS Windows 7, 8, 10
• Diagnostika, řešení a opravy HW závad na PC, NB
• Zodpovědnost za svěřenou ICT infrastrukturu
• Správa a údržba serverů na platformě MS Windows
• Zálohování a obnova firemních dat

Požadujeme:
• SŠ, (VŠ), se zaměřením na IT
• Znalost prostředí MS Windows a MS Windows Server 2012 R2/2016 na
administrátorské úrovni (AD, DHCP, DNS, Terminal server, File server, SQL,
Office 365 E1)
• Správa síťové infrastruktury
• Znalost standartního HW a SW vybavení
• Schopnost stanovení priorit při řešení úkolů
• Komunikativnost, samostatnost a systematický přístup k práci
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Výhodou:
• Zkušenosti na obdobné pozici
• Znalost ERP Money S4
• Znalost jazyka SQL pro technologie MS SQL, Oracle
• Zkušenosti se správou serverových virtualizačních technologií

Místo výkonu práce: Ostrava, Kostelní nám. 1

Nástup: dle dohody

Přihláška musí obsahovat:
• Strukturovaný životopis
• Kopii dokladu o dosaženém vzdělání

Termín podání přihlášek: do 23. 11. 2017

Zasláním životopisu uchazeč uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.