Previous Next Play Pause
Lesní slavnost Lapků z Drakova v Biskupských lesích 21.–22. července
300 let Maria Hilf – hlavní pouť 11. srpna
Pouť k Panně Marii Karmelské na Slezské Ostravě
Přehledná nabídka letních duchovních cvičení

Hukvaldy - Rodinný festival FANDÍME RODINĚ je pozváním pro všechny rodiny, aby v bezpečném a krásném prostředí hukvaldské obory prožily společně výjimečné odpoledne. Centrum pro rodinu a sociální péči chce kromě zábavného programu představit své prorodinné aktivity, kurzy i poradenství, které veřejnosti nabízí. Festival bude mít také charitativní rozměr – benefiční běh pro Projekt VÝZVA, který pomáhá rodinám pečujícím o dítě se zdravotním postižením a letos slaví 15 let svého fungování.

Rodinný festival se bude konat v sobotu 23. září od 14 hodin. Vystoupí kapela ZRNKA, B PLÁN, Klauni na volné noze, Kejklíř Vojta i se svým divadélkem, děti si budou moci vyzkoušet tradiční řemesla, seznámit se s lesní pedagogikou, obdivovat psí kusy a agility... Rodiče mohou vyrazit na Manželské rande, shlédnout výstavu SVOJI, využít mobilní rodinné poradenství, projet se s dětmi na rikši a posedět u táboráku. Provázet nás bude až do 19 hodin Aleš Juchelka.

Součástí festivalu bude i benefiční běh, kterým budou moci účastníci podpořit rodiny pečující o dítě s postižením. Tříkilometrový okruh po vrstevnici okolo hradu mohou absolvovat i rodiče s dětmi. Trasa je výjimečná tím, že není běžně přístupná veřejnosti.

Více o festivalu FANDÍME RODINĚ na webu hukvaldy.prorodiny.cz